середа, 2 липня 2014 р.

До уваги користувачів!!!

   На Львівщині з 1 липня 2014 року стартували громадські слухання "Бібліотека-центр громади", з метою надати членам територіальних громад Львівщини (міст, сіл, селищ) інформацію про роботу публічних бібліотек регіону, їхнє бачення перспектив розвитку, створення умов для ведення діалогу "бібліотека-громада". Громадські слухання проводяться один раз на 3 роки, за необхідності (коли потрібно вирішувати якусь конкретну проблему)-частіше. Можуть торкатись, як загальних проблем життєдіяльності публічних бібліотек так і окремих проблем.
   Громадські слухання будуть проводитись у форматі зустрічей бібліотекарів з громадою, засобами масової інформації, органами влади та громадськими організаціями.
   Додаткова інформація щодо проведення громадських слухань буде розміщена на нашому блозі, соціальних мережах, районних засобах масової інформації та інформаційних афішах міста.
   Громадські слухання "Бібліотека-центр громади" розпочинаємо з онлайн-анкетування "Рідному місту/селу - сучасні бібліотеки". Просимо долучатись небайдужих громадян району!!!
Для проходження анкетування перейдіть за посиланням http://brodu-pdg.blogspot.com/