середа, 25 січня 2017 р.

Бібліотека – влада: разом ефективніше

У 2016 році Підкамінська селищна бібліотека взяла участь у конкурсі на «Кращі бібліотеки області та закупівлю для них комп`ютерів та іншого технічного обладнання», який проводила Львівська облдержадміністрація та Департамент з питань культури, національностей та релігій. Завдяки цьому проекту ми одержали ноутбук та проектор.
Але ця справа не була б такою успішною без підтримки селищного голови Підкаменя Богдана Ярославовича Бутинського. Завдяки спонсорським коштам ТзОВ ВКП «Щедра нива» він придбав для бібліотеки екран для проектора.  
Для бібліотеки це велике досягнення, адже дає можливість проводити інноваційні заходи у більш ширшому та сучасному форматі. Адже бібліотека повинна бути на крок попереду і дивувати відвідувачів чимось новим.

Шановний Богдан Ярославович, бібліотека та  користувачі щиро вдячні за підтримку. Бо окрім придбання екрана селищний голова подбав і про ремонт у коридорі бібліотеки. Допомога, надана Вами, послужить на благо для громади . Прийміть щиру вдячність за небайдуже ставлення до проблем бібліотеки та культури. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя та успіхів.
Також висловлюємо щиру вдячність спонсору ТзОВ ВКП «Щедра нива». Ваша допомога - це відчутна підтримка та безсумнівно, неоціненний внесок у розвиток бібліотеки. Упевнені, що Ваш приклад показовий для всієї громади. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров'я, процвітання у Вашій справі.
З повагою та вдячністю колектив та користувачі Підкамінської селищної бібліотеки.

Добрі справи не мають залишатися непоміченими, тому що це гідні вчинки добра і благородності.