пʼятниця, 13 жовтня 2017 р.

Вшановуємо,  пам`ятаємо , святкуємо…       

День захисника Вітчизни - 
Мужності й геройства свято.
І ми вклоняємося тим, 
Хто літ тому назад багато,
І тим хто нині з автоматом
Наш спокій береже і захищає,
Всю нашу велику родину,
Рідну землю свою УКРАЇНУ!
                                                                

14 жовтня в Україні відзначається День Захисника з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві (відповідно до Указу Президента України  від 2015 року)
Згідно зі свідченнями істориків, саме на Волині, в урочищі Вовчак Турійського району Волині,14 жовтня 1942 року, на Покрову, зародилась Українська Повстанська Армія. У 1943-1944 роках тут діяла велика база УПА під назвою «Січ».
Крім того, 14 жовтня в Україні традиційно відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці День українського козацтва.
І саме сьогодні напередодні свят у Підкамені зібрались на урочисті  заходи  священослужителі усіх конфесій, працівники  селищної ради, вчителі та учні Підкамінської загальноосвітньої  школи ,  Підкамінської    школи  для дітей зі зниженим слухом, працівники різних установ та жителі селища.
Заходи  розпочав із вступним словом селищний голова Бутинський Б.Я.
Священники  відправили  молебень до Пресвятої Богородиці біля каплички   урочистою ходою усі пройшли до пам`ятника «Борцям за волю України» де продовжилось святкування.


Цікавим і змістовним був виступ учнів, який підготовили вчителі Підкамінської ЗОШ,а музичне оформлення Кутняка Сергія.
На  завершення  свята величаво лунав Гімн України.

В Підкамінській селищній бібліотеці проведено годину історичної  правди «Пишаємося минулим і крокуємо у майбутнє »  та тематичний перегляд літератури з історії України.