середа, 18 травня 2016 р.

Коли людина припиняє читати, вона перестає мислити

Д. Дідро

     Любов до читання - запорука широти кругозору, гарантія розвитку інтелекту, та ерудованості, а, значить, життєвого успіху.

     Вже традиційно навесні у нашій бібліотеці відбувається конкурс "НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ БІБЛІОТЕКИ". Проводиться він з метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращих зразків української та світової літератури. 

     Конкурсна програма складалася з декількох видів завдань: письмової вікторини (на знання творчості І. Франка), 

вікторини по творчості зарубіжних письменників, представлення себе та улюбленої книги.
     В інтернет-центрі учасникам був представлений відеоперегляд про цікаві та маловідомі факти з життя Франка.     В ролі Живої Книги виступили бібліотекарі, розповідаючи про відомих авторів української та світової літератури.     Під час виступів дітям задавалися питання стосовно пріоритетів читання, улюблених прочитаних книжок та захоплень юних читачів.

     За результатами творчого змагання переможцями стали Марія Баран та Вікторія Масник.

     ІІ етап конкурсу дитячого читання "НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ УКРАЇНИ-2016" відбувся у Бродівській районній бібліотеці для дітей.

     Відбір найкращих читачів здійснювався за кількістю прочитаних книг, веденням щоденників читання, його систематичністю, висловлюванням власної думки, інтепретацію однієї з прочитаних книг, своєю ерудицією та вмінням розповідати.     І було дуже приємно, коли перемжцем ІІ етапу районного конкурсу визнано нашу учасницю Марію Баран.


   14 травня Марія разом із бібліотекарем Л. Я. Федунець відвідала Дитячий Форум-2016 у Львові. 


      Разом зі своїми ровесниками з інших районів взяла участь у літературних заходах, зустрілась з відомими дитячими українськими письменниками (Лесею Ворониною та ін.), відвідала обласну бібліотеку для дітей.     Взяла участь у книжково-бібілотечному квесті, в результаті отримала власну книгу та інші подарунки.


     І тут Марічка виявилася дуже активною та ерудованою.


     Незважаючи на дощ, організатори дійства подарували свято, яке запам`ятається надовго.